|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
Naam van het product: | 1Ton industriële Het Type van Stoomketel Natuurlijke Drie Pas Boiler Met gas | Brandstof: | NG (aardgas) |
---|---|---|---|
Werkdruk: | 1.0MPa, 1.25MPa | Lopend type: | Automatische boilerverrichting |
thermische efficiency: | 95 % | Boilergarantie: | 2 jaar na overeenkomst |
Toepassing: | Voedselfabriek | Kwaliteit: | Strikt kwaliteitssysteem |
Hoog licht: | biomassa houten boiler,kolen gestookte residentiële ketel |
1Ton industriële Het Type van Stoomketel Natuurlijke Drie Pas Boiler Met gas
Inleiding van de modelboiler van WNS
WNS is een horizontaal model van de typeboiler, binnen is brandbuis en oven. Deze modelboiler is de geavanceerd technische verbetering boiler, goedkeurt hoge thermische efficiency.
1. WNS de modelboiler een boiler van de brandbuis is, keuren groot die fuenaceontwerp, verwarmingspijpsysteem in thermische gebruik van de drie pasterugkeer het volledig in werking goed wordt gesteld goed.
2. Nieuw type vuurvast materiaal, het verhardings sterke, lange gebruikende leven, dat niet weg na het schudden zal vallen.
3. Het ononderbroken het voeden water verticale meertrappige centrifugaalroestvrij staalpomp, geen behoefte handaanpassing en tegelijk, verzekert het stable&safety runnen van boiler.
4. Uitgerust met beschermingsapparaten om te oververhitten, overdruk, die water, lekopsporing, flameout enz. niet hebben.
5. Het normaal geschikt voor 500kg aan 20ton/h-capaciteit, gebruikt allerlei gas en stookoliën, zoals aardgas, LPG, LNG, cng, stadsgas, biogas, diesel, zware olie.
Ontwerpenvoordelen van deze modelboiler
1. Hoge effiency (overschrijd 92%) en energie - besparing (sparen gas 3-5m3/h; sparen olie 3-5kg/h)
2. Genoeg stoomoutput en hoog - kwaliteitsstoom.
3. Het veilige lopen en betrouwbare stoomkwaliteit.
4. Spanwijdte met lange levensuur, meer dan 30 jaar.
5. Intelligent en volledig automatisch.
6. Gemakkelijk inspectie en onderhoud.
Technisch prameterblad van WNS-de stoomketel van de brandbuis
Boilermodel | Nominaal vermogen | Geschatte druk | Geschatte Stoomtemperaturen. | Brandstofverbruik | Thermische efficiency | Gewicht | Afmetingen | |
Zware olie | Aardgas | |||||||
t/h | Mpa | ℃ | kg/u | m3/h | % | ton | mm | |
WNS1-1,0-Y (Q) | 1 | 1 | 184 | 67.3 | 84.2 | 91 | 4.3 | 3561×1690×1910 |
WNS 2-1.25 - Y (Q) | 2 | 1.25 | 194 | 132.2 | 165 | 92 | 7.2 | 4111×1950×2199 |
WNS3-1,25-Y (Q) | 3 | 1.25 | 194 | 195 | 250 | 92.1 | 8 | 4330×2248×2564 |
WNS4-1.25- Y (Q) | 4 | 1.25 | 194 | 261.9 | 323.6 | 93 | 9.6 | 4732×2150×2448 |
WNS5-1.25- Y (Q) | 5 | 1.25 | 194 | 322 | 386 | 93 | 12.5 | 5970×2360×2796 |
Boilertoepassing
1. De voedselindustrie: de stoom kan voor voedseldesinfectie, het koken worden gebruikt; De behoefte van de wijnindustrie om stoom te gebruiken;
2. De petrochemische industrie: de stoom kan aan hitteolie worden gebruikt, om de vloeibaarheid van olie te versterken;
3. Schuim, meubilairproductie: de stoom kan voor het produceren van schuim worden gebruikt. Wanneer het maken van houten meubilair, moet droog met stoom zijn;
4. Vullende blokproductie: stoom voor het drogen van de geluchte baksteen wordt gebruikt die;
5. De wassende strijkende industrie: over het algemeen gebruikt in wasserij, met inbegrip van chemisch reinigenmachines, drogers, wasmachines, dehydratiemachines, het strijken machines, ijzer en ander materiaal ondersteunend het gebruik;
6. De verpakkende machinesindustrie: etiketterende machines, reeksen van standaardmachine;
7. De biochemische industrie: gistingstank, reactor, sandwichpan, mixer, emulgator en ander materiaal;
8. De industrie van voedselmachines: tofu machine, stoomboot, sterilisatietank, verpakkende machines, verfmateriaal, verzegelende machines en ander materiaal;
Boilergeval-6 de lopende plaats met gas van de tonstoomketel
Contactpersoon: Luna
Tel.: 86-18236951735